Категорія - Робітники |  Галузь - Торгівля та громадське харчування
Інструкція для посади "Рубач м'яса на ринку 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 65. Торгівля та громадське харчування", що затверджен наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України 30.11.1999 р. N 918. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Індивідуальне або курсове навчання на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: схему розрубу туш різних тварин та правила їх розбирання; вимоги санітарно-ветеринарних правил прийому м'яса для розрубування; вимоги до якості м'ясних товарів та правила таврування туш; призначення, правила використання технологічного обладнання та виробничого інвентарю, способи загострення, правлення інструментів та порядок їх зберігання; правила торгівлі на ринках; ветеринарно-санітарні правила для ринків; правила і норми охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перевіряє наявність тавра на туші, відповідного документа м'ясоконтрольної станції та результати аналізу в лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку. Розділяє туші згідно з діючими схемами розрубу. Допомагає викладати м'ясо на прилавку та розвішувати окремі частини туші на крюки відповідного торгово-технологічного обладнання. Утримує розрубну колоду та інструмент відповідно до вимог ветеринарно-санітарних правил, протягом усього дня здійснює поточне прибирання робочого місця.