Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир-настроювач трубоелектрозварювальних станів 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією робітника трубоелектрозварювального цеху 5 розряду не менше 4 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес і режими зварювання труб під шаром флюсу та технічні вимоги до допоміжних матеріалів (електродного дроту, флюсів); марки сталі, їх властивості та сортамент труб; будову та принцип роботи трубоелектрозварювальних станів, зварювальних головок, кромкостругальних верстатів, кромкозагинальної машини та допоміжного устаткування і механізмів відділення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує роботи та веде технологічний процес підготовки штрипса на кромкостругальному верстаті, складання та зварювання карт, виготовлення трубної заготовки на кромкозагинальній машині та формувальних вальцях, зовнішньому і внутрішньому зварюванні труб на зварювальних станах. Забезпечує передачу труб на ремонтну площадку та доставку флюсу і електродного дроту. Контролює якість зварного шва, флюсу та електродного дроту. Бере участь в ремонтах та настроюванні станів, зварювальних головок і допоміжних механізмів, а також в регулюванні режимів зварювання.