Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Брикетувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи брикетувальних пресів та підйомно-транспортних засобів, що обслуговуються; марки електродів, що виготовляються; правила зберігання обмазувальної маси та брикетів; призначення та правила користування інструментом і пристроями, які застосовуються під час ремонту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє брикети з обмазувальної маси для покриття електродів загального призначення на брикетувальних пресах низького тиску. Визначає консистенцію обмазувальних мас органолептичним методом. Набиває вручну робочі циліндри преса обмазувальною масою. Бере участь в ремонті устаткування, змащує та очищає його. Прибирає робоче місце.