Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Перемотувальник стрічки 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією перемотувальника стрічки 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи перемотувального верстата або намотувальних механізмів; види дефектів та їх позначення на штабі рулонів; сортамент і марки перемотувальної стрічки; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перемотує рулони жерсті на перемотувальних верстатах під керівництвом перемотувальника стрічки вищої кваліфікації. Керує механізмами розмотувача. Намотує та перемотує стрічку високолегованих марок сталі на контрольно-перемотувальних верстатах. Стежить за якістю поверхні стрічки. Усуває дефекти або вирізає дільниці стрічки, які не відповідають вимогам даного сорту. Подає рулони, відгинає кінці рулона, задає його у верстат або зів барабана намотувача та знімає після намотування. Маркує рулони, зв'язує, пакує та прибирає їх. Налагоджує, змащує та бере участь у ремонтах перемотувальних механізмів.