Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Перемотувальник стрічки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією перемотувальника стрічки 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи намотувачів та розмотувачів рулонів холоднокатаного листового прокату; вимоги державних стандартів до якості поверхні металу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перемотує рулони жерсті на перемотувальних верстатах. Намотує стрічку холоднокатаного прокату в рулонах на намотувачах та розмотувачах, пакує рулони з застосуванням точкового електрозварювання. Намотує білу жерсть або три і більше штаб декапірованої та чорної жерсті на перемотувальних верстатах.