Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор свердлильного агрегату та преса 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію процесу оброблення бандажів на свердлильному агрегаті та прошивному пресі; принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; способи налагодження та регулювання клапанів гідропанелі; сортамент прокату; механічні властивості сталі після прокатки; види, властивості та якість мастильних матеріалів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процеси оброблення бандажів. Керує шлеперами та рольгангами з подавання бандажів на свердлильний агрегат або прошивний прес. Свердлить та прошиває отвори за заданими розмірами. Транспортує бандажі на лінію оброблення та на склад готової продукції. Заточує свердли. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується. Підналагоджує свердлильний агрегат або прес. Чистить та змащує устаткування, бере участь у його ремонті.