Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор свердлильного агрегату та преса 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора свердлильного агрегату та преса 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію процесу оброблення колес і рейок; будову та правила технічної експлуатації свердлильного агрегата, прошивного преса; вимоги державних стандартів до якості прокату.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процеси оброблення колес і рейок. Керує шлеперами, рольгангами з подавання прокату на прошивний прес або свердлильний агрегат. Свердлить та прошиває отвори за заданими розмірами. Транспортує прокат на лінію оброблення та на склад готової продукції. Заточує свердла. Налагоджує свердлильний агрегат, прошивний прес. Чистить та змащує устаткування, бере участь у його ремонті.