Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Плавильник вогнетривкої сировини 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології плавки вогнетривкої сировини; будову та принцип роботи печей, що обслуговуються; способи розливання розплавлених мас; вимоги до складання форм; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес плавки вогнетривкої сировини в електродугових печах, розливає продукти плавки, замінює електроди, наварює подини під керівництвом плавильника вищої кваліфікації. Розбирає форми, засипає відлитий брус діатомітом, звільнює брус після випалу від діатоміту. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.