Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Плавильний свинцевих сплавів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією плавильника свинцевих сплавів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії відновлювальних печей та завантажувального устаткування; правила застосування контрольно-вимірювальних приладів; режим роботи печі; спосіб визначення відсоткового вмісту свинцю у сплаві.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес плавлення та відновлення свинцевих сплавів та свинцевих відходів у плавильно-відновлювальній печі. Завантажує кокс, свинцеві відходи та присадки у піч. Регулює температурний режим плавлення за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Розливає готовий сплав у металеві виливниці, які встановлено на електротранспортері.