Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Плавильник вогнетривкої сировини 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією плавильника вогнетривкої сировини 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію плавки вогнетривкої сировині-конструкції різних печей для плавки вогнетривкої сировини; властивості вогнетривкої сировини; вимоги державних стандартів до компонентів шихти та продукції, що випускається в процесі плавки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес плавки вогнетривкої сировини в електродугових печах. Завантажує шихту в піч. Відбирає проби. Розливає продукти плавки. Регулює температуру та електронавантаження печей. Замінює електроди. Регулює процес плавки за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Наварює подини печей. Веде облік показників роботи печей.