Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Флюсовар 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією флюсовара 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виплавки флюсів; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; порядок дозування шихти та завантаження в піч; види та призначення шихтових матеріалів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у процесі плавки флюсів. Готує шихту для флюсів; сушить та прожарює компоненти флюсів у печах безперервної дії з автоматичним та напівавтоматичним керуванням. Завантажує бункери шихтою. Готує виливниці, ковші, жолоби, шлаковини. Видобуває флюс з грануляційного басейну. Бере участь у ремонті печі.