Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Флюсовар 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи устаткування, що обслуговується: дробарок, дробарно-сортувальних агрегатів, механічних грохотів, сушильних та гартувальних печей; основні властивості та вимоги до якості компонентів шихти; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Дробить, перемішує, зважує та складає компоненти шихти флюсів. Сушить та прогартовує компоненти шихти флюсів в печах періодичної дії. Транспортує шихту флюсів у цех. Бере участь в ремонті устаткування, що обслуговується, змащує та очищує його. Виявляє та усуває несправності у роботі устаткування, що обслуговується.