Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник електроізоляційних виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії та керування намотувальним верстатом; правила регулювання швидкості намотування; призначення та правила користування контрольно-вимірювальними приладами; способи регулювання температури валів; залежність якості намотування від температурного режиму; марки електроізоляційних матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес намотування електроізоляційних виробів на механічних намотувальних верстатах. Установлює рулони на оправки, заправляє матеріали у верстат. Стежить за правильним та рівномірним намотуванням, усуває зморшки. Регулює температурний режим валів намотувального верстата за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Знімає оправки з намотаним матеріалом з верстата за допомогою електротельфера. Чистить та змащує верстати, усуває дрібні несправності.