Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Намотувальник дроту та тросів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією намотувальника дроту та тросів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи налагодження перемотувальних верстатів і намотувальних апаратів різних типів; технічні умови на спаювання кінців дроту; будову паяльників та зварювальних апаратів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перемотує дріт з мотків на котушки на перемотувальних верстатах з числом шпінделів понад 4 та діаметром дроту понад 1,5 мм. Спаює кінці дроту паяльником або контактним зварюванням. Налагоджує верстати.