Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник електроізоляційних виробів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намотувальника електроізоляційних виробів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії роторно-агрегатних верстатів та напівфабрикатів; режими намотування та термооброблення електроізоляційних матеріалів; методику розрахунку товщини намотування; властивості сировини та напівфабрикатів, які застосовує для намотування; види мастил та способи їх виготовлення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес намотування електроізоляційних виробів на роторно-агрегатних верстатах та напівавтоматах. Готує матеріали, оправки та устаткування до роботи. Термообробляє матеріали на гарячій оправці. Регулює час термооброблення, температурний режим валів та максимальне натягнення полотна. Розраховує товщину намотування за заданими параметрами. Веде записи у журналі.