Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Лакувальник електроізоляційних виробів та матеріалів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією лакувальника електроізоляційних виробів та матеріалів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, призначення та правила налагодження і керування лакувальними машинами з газовим обігріванням; заходи та способи механічного лакування виробів та матеріалів; регулювання швидкостей руху стрічок матеріалу; товщину лакової плівки, яка наноситься; методи визначення в'язкості або консистенції лаків та просочувальних сполук; причини виникнення браку й способи запобігання йому та усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес лакування та парафінування електроізоляційних виробів та матеріалів на лакувальних машинах з газовим обігріванням. Готує та настроює устаткування. Установлює вироби на приймальний механізм лакувальної машини, заливає клей та лак у ванну. Лакує папір, фольгу та ізоляційні матеріали в рулонах при автоматичному нанесенні лакової плівки на безперервно рухому стрічку під час пропускання її через ванну з лаком та просочувальними сполуками.