Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Лакувальник електроізоляційних виробів та матеріалів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією лакувальника електроізоляційних виробів та матеріалів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії та способи налагодження і керування лакувальними машинами з електричним обігріванням; призначення та правила застосування контрольно-вимірювальних приладів та спеціальних установок; рецептуру та властивості лаків, які застосовує; потрібні температурні режими під час лакування виробів та матеріалів; технічні вимоги до якості відлакованих виробів та матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес лакування та парафінування електроізоляційних виробів та матеріалів на лакувальних машинах з електричним обігріванням. Наносить лак на вироби та матеріали валковим методом. Регулює відстань між валками залежно від товщини матеріалу, який лакує, та потрібної товщини лакової плівки. Виміряє омічний опір лакової плівки на спеціальних установках. Регулює температурні режими по зонах за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Лакує сегменти складної конфігурації з відкритими пазами та отворами синтетичними, поліефіроепоксидними та кремнієорганічними лаками.