Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Лакувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією лакувальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес лакування та схему заправляння стрічки; будову, принцип роботи лакувальної машини, контрольно-вимірювальних приладів; схему арматури та комунікацій; фізико-хімічні та технологічні властивості напівфабрикатів та лаку; вимоги до плівки; параметри технологічного режиму лакування та правила регулювання процесу; режим догляду за устаткуванням.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес лакування плівкових виробів або пластин штучної шкіри під керівництвом лакувальника вищої кваліфікації на лакувальній машині або лакувально-сушильному агрегаті. Перевіряє технічну справність агрегату та готує його до роботи. Закріплює рулони на розмотувальних пристроях машини; заправляє стрічки через провідні механізми в машині та на намотувальний механізм. Ліквідує обриви плівки. Контролює та регулює циркуляцію лаку, рівномірне покривання лаком, натягнення напівфабрикату, намотування плівки, зазор між валами, температуру в сушильній камері за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Доглядає за устаткуванням.