Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Лакувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила лакування; послідовність виконання операції при підготовленні до лакування; властивості лаку; технічні умови на готові вироби.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Провадить лакування виробів нанесенням рівномірного шару на зовнішню та внутрішню поверхні виробів зануренням у посудину з лаком, пензлем або пульверизатором. Готує вироби для лакування, транспортує до місця лакування, розсортовує, очищає. Готує лак; інструмент та пристрої. Вмикає вентиляцію. Подає повітря в пульверизатор та механізм обертання касети. Установлює вироби на спеціальних стелажах для просушування. Укладає вироби в тару. Передає вироби, які покриті лаком, на подальші технологічні операції.