Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Водій транспортно-прибиральної машини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, роботу та обслуговування транспортно-прибиральних машин; види палива і мастила; призначення, строки і способи зарядження акумуляторних батарей; правила дорожнього руху; правила безпеки руху.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує транспортно-прибиральними машинами різних систем і вантажностей, призначених для прибирання і транспортування сміття з привокзальних і станційних територій, перонів та пасажирських платформ, вулиць тощо. Спостерігає за навантаженням, розвантаженням і прибиранням. Виконує технічне обслуговування та утримання в справному стані транспортно-прибиральної машини.