Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Провідник спецвагона установ держбанку 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: загальну будову службово-технічного вагона; будову і правила експлуатації приладів опалення, водопостачання, вентиляції, енергопостачання, електроосвітлення, холодильного та іншого обладнання та способи усунення дрібних несправностей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Стежить за технічним станом спецвагона на шляху прямування. Разом з бригадою інкасаторів бере участь у навантаженні та розвантаженні зі спецвагона цінностей. Утримує у справному стані, чистоті та схоронності внутрішнє обладнання та знімний інвентар вагона. Забезпечує роботу приладів електроосвітлення, водопостачання, опалення, вентиляції холодильного та іншого обладнання. Своєчасно подає заявки у пункти технічного обслуговування вагонних дільниць на виправлення виявлених несправностей та здійснює контроль за якістю виконаної роботи.