Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Слюсар-ремонтник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря-ремонтника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову устаткування, яке ремонтується; призначення і взаємодію основних складових одиниць і механізмів; технологічну послідовність розбирання, ремонту і складання устаткування і машин; технічні умови на випробування і регулювання складових одиниць і механізмів; основні властивості оброблюваних матеріалів; конструкцію універсальних пристосувань і застосовуваних контрольно-вимірювальних інструментів; систему допусків і посадок, квалитети і параметри шорсткості; правила стропування, підйому, переміщення вантажів; правила експлуатації вантажопідйомних засобів і механізмів, керованих з підлоги.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розбирає, ремонтує, складає і випробує середньої складності складові одиниці і механізми устаткування і машин. Ремонтує, регулює і випробує середньої складності устаткування і машини, а також складні під керівництвом слюсаря більш високої кваліфікації. Виконує слюсарну обробку деталей по 11-12 квалитетах. Ремонтує футероване устаткування й устаткування, виготовлене із захисних матеріалів і феросиліцію. Розбирає, складає і ущільнює фаолітову і керамічну апаратуру і комунікації. Виготовляє пристосування середньої складності для ремонту і складання. Виконує такелажні роботи при переміщенні вантажів за допомогою простих вантажопідйомних засобів і механізмів, керованих з підлоги.

Приклади робіт
Вентилі всіх діаметрів - притирання клапанів. Вентилятори - ремонт і встановлення.