Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування автомобілів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування автомобілів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і принципи роботи приладів (агрегатів) електроустаткування автомобілів; будову універсальних та спеціальних пристосувань, монтажного інструменту та контрольно-вимірювальних інструментів, що використовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розбирає прилади (агрегати) електроустаткування автомобілів. Здійснює дефектування деталей, замінює дрібні зіпсовані деталі (втулки, підшипники втулок, контакти, додаткові опори, обмотки, радіодеталі); діагностує, відновлює пошкоджені ізоляції з'єднань дротів; виконує паяння контактів.

Приклади робіт
Стартери, генератори - розбирання на окремі деталі, дефектування деталей.