Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування автомобілів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принципи роботи приладів (агрегатів) електроустаткування автомобілів (генераторів, стартерів, реле-регуляторів); призначення і принципи застосування спеціальних пристроїв і контрольно-вимірювальних інструментів та приладів; способи прокладки проводів; прості електромонтажні схеми з'єднань деталей і складових одиниць; основи електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розбирає прилади (агрегати) електроустаткування на окремі складові одиниці. Очищає, промиває, протирає та продуває стисненим повітрям деталі, прилади, агрегати електроустаткування автомобілів із застосуванням простих ручних пристроїв і обладнання.

Приклади робіт
Генератор - розбирання, чистка, промивка, сушка.