Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Оббивальник автотранспортних засобів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оббивальника 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: типи та конструкції особливо складних деталей оббивки салонів та кабін автомобілів; способи їх оббивання та обклеювання; техніку розкрою і шиття особливо складних чохлів з комплектуванням оббивальних матеріалів з підкладкою.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує особливо складні роботи з ремонту та оббивання сидінь, спинок, підголівників автомобілів різних конструкцій за кресленнями, малюнками та ескізами. Оббиває і ремонтує деталі оббивки салонів і кабін автомобілів всіх видів. Виконує комбіноване внутрішнє оббивання - обклеювання найбільш цінними синтетичними матеріалами.

Приклади робіт
Салон легкового автомобіля - комбіноване оббивання цінними оббивальними комбінованими матеріалами. Сидіння, підголівники - виготовлення чохлів із цінних матеріалів з підкладкою.