Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Обв'язувальник агломератів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи знань про будову устаткування, яке обслуговує; призначення та правила застосування контрольно-вимірювальних інструментів; способи та призначення обв'язування та обклеювання агломератів; вимоги до обв'язування та обклеювання агломератів; якість матеріалів і напівфабрикатів, які застосовує для обв'язування та обклеювання агломератів; способи укладання обв'язаних агломератів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обв'язує, обклеює ручним способом агломерати до двох визначених типів паперовими або міткалевими карточками на конвеєрі або робочому столі. Вставляє обв'язані, обклеєні агломерати в цинкові штаби або в тару. Визначає за зовнішнім виглядом якість пресованих агломератів та матеріалів, які застосовує.