Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Оббивальник автотранспортних засобів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оббивальника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи виготовлення шаблонів та викройок для складного оббивання; способи та прийоми виконання оббивальних художніх робіт за кресленнями та ескізами; будову і способи налагодження швейних машин різних типів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує складні роботи з ремонту та оббивання за кресленнями та ескізами напівм'яких та м'яких сидінь, спинок крісел автомобілів. Ремонтує і реставрує напівм'які і м'які сидіння та спинки крісел. Виконує розкрій цінних оббивних матеріалів за кресленнями та ескізами. Виготовляє чохли з цінних оббивних матеріалів. Виготовляє складні викрійки з цінних матеріалів для оббивання салонів та кабін автомобілів. Визначає сорт, властивості і якість оббивних матеріалів та їх придатність для виконуваної роботи.

Приклади робіт
Салони легкових автомобілів та автобусів - оздоблення із застосуванням цінних матеріалів. Сидіння, спинки та підголівники - виготовлення чохлів із застосуванням цінних матеріалів.