* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Знімач-розкрійник металосіток 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технічні вимоги до установлення сіток; номери та сорти сіток; правила підбирання та визначення придатності скалок; призначення та умови застосування спеціальних пристроїв і контрольно-вимірювальних інструментів, правила розкрою сіток.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Доставляє рулон металевої сітки до столу розкрою. Розкочує сітку на столі. Загортає сітку в кабельний або водонепроникний папір. Змотує металеву сітку з товарного валу на скалку (трубу), скачує її на скалку, розкроює полотно сітки згідно з заказом під керівництвом знімача-розкрійника вищої кваліфікації. Розкроює та розправляє сітку фільтра на спеціальному автоматі.