Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Знімач-розкрійник металосіток 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією знімача-розкрійника металосіток 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: державні стандарти та технічні умови на розкрій сіток; правила заточки спеціального різального інструменту; основні властивості матеріалів, що обробляються; будову устаткування, що обслуговується; номери та сорти сіток для целюлозно-паперового виробництва; види сплавів дроту, що застосовується для виготовлення сіток; будову спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Змотує металеву сітку з товарного валу на скалку. Розкроює полотно сітки згідно з заказом. Скачує розкроєну сітку на скалку. Загинає кінці дроту полотна сітки на загинальних столах ручним способом. Розкочує та розкроює металеві сітки для целюлозно-паперового виробництва: потрійних, кручених, комбінованих (з поліефірним або капроновим моноволокном) і синтетичних ручним способом та із застосуванням підйомних механізмів, скачує ці сітки на одну або дві скалки залежно від їх призначення під керівництвом знімача-розкрійника вищої кваліфікації. Оформляє документи на розкроєну сітку.