* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Знімач-розкрійник металосіток 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією знімача-розкрійника металосіток 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: державні стандарти та технічні умови на розкрій сіток для целюлозно-паперового виробництва; правила розрахунку довжини витяжки сітки для її різних номерів та сортів, що підлягають зшиванню в безперервне полотно; прийоми поводження з полотнами сіток під час їх розкрою; конструкцію устаткування, що обслуговується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розкочує та розкроює металеві сітки для целюлозно-паперового виробництва: потрійних, кручених, комбінованих (з поліефірним або капроновим моноволокном) і синтетичних - ручним способом та із застосуванням підйомних механізмів. Скачує сітки на одну або дві скалки залежно від їх призначення. Розраховує потрібну довжину сітки з урахуванням витяжки її на розтяжних машинах.