Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Знімач-укладальник заготовок, маси та готових виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи та правила технічної експлуатації транспортерів, елеваторів та іншого транспортного устаткування; вимоги державних стандартів до заготовок, брикету та виробів; способи наповнення мішків та укладання їх у штабелі; види мастильних матеріалів, місця змащування устаткування; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Знімає заготовки, брикет та сирець з транспортуючого устаткування, столу або з форми преса, укладає їх у вагонетки, на транспортер, елеватор або в запас. Виконує роботи із завантаження маси та браку в стрічковий прес. Бере участь у роботі з заміни та очищення мундштуків. Підносить рамки, підкочує та відкочує вагонентки, запускає та зупиняє транспортерні стрічки. Перекладає та ребрує сирець в процесі сушіння. Наповнює молотим матеріалом мішки, відносить та укладає їх у відведені місця або на транспортерну стрічку. Прибирає просипаний матеріал. Очищує, змащує та бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.