* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Знімач-укладальник заготовок, маси та готових виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією знімача-укладальника заготовок, маси та готових виробів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації устаткування, яке обслуговується; правила знімання та укладення пресованих виробів; умови та режим сушіння; вимоги державних стандартів до якості продукції, що випускається; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Знімає вироби, які пресуються напівсухим способом, з пресів усіх систем, укладає їх на вагонетки або транспортерне устаткування. Знімає легковагові вироби, стопорні та ливникові трубки, зірочки, воронки та інші аналогічні фасонні вироби, які пресуються пластичним способом, з пресів різних систем. Відносить вироби в сушарки. Знімає висушений сирець і періодично ребрує його. Прибирає брак.