Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "В'язальник прутків та дроту 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: способи в'язання прутків, дроту та проводів; види матеріалу, який застосовує для в'язання; сплави кольорових металів; призначення та застосування контрольно-вимірювальних інструментів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
В'яже прутки, дріт, проводи у пучки та бухта джгутом та дротом вручну. Підбирає прутки, дроти, проводи за сортами, сплавами та розмірами. Перекочує бухта до місця в'язання. Сортує та відбраковує вироби за зовнішнім виглядом. Упаковує бухти та пучки у папір, мішковину та пластикат. Нав'язує ярлики на бухти. Контролює геометричні параметри контрольно-вимірювальним інструментом.