Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "В'язальник прутків та дроту 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією в'язальника прутків та дроту 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії пластинчастого транспортера, гачкового конвеєра та пневматичних пристроїв для в'язання бухт катанки та підкату; способи в'язання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
В'яже бухти катанки та підкату у гарячому стані дротом на тачковому конвеєрі вручну. Стежить за подачею катанки пластинчастим транспортером та навішує її на тачковий конвеєр за допомогою пневматичних пристроїв. Бере участь у підналагодженні та ремонті устаткування, яке обслуговує.