Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Каландрувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією каландрувальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи каландрів; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; види шовкових тканин; дефекти тканин та методи їх усунення; правила та способи склеювання окремих кусків тканини.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес оброблення шовкових тканин на каландрах. Регулює температурний режим за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Підбирає та склеює гарячим способом тканини та заправляє їх у машину. Періодично оглядає тканини на світло, виявляє просічки, усуває складки, зморшки та зам'ятини. Знімає та транспортує рулони з відкаландрованими тканинами. Підналагоджує каландри.