Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Каландрувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: види та призначення прокладного джуту, паперу для лінкрусту; будову механізму розмотки джутової тканини та зшиття фалд рулонів; схему роботи та взаємозв'язок мішального устаткування; будову каландра; прийоми роботи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде каландрування різних виробів під керівництвом каландрувальника вищої кваліфікації, а також виконує допоміжні роботи у процесі каландрування лінолеуму: підвозить рулони джутової тканини до каландра та заправляє їх на розмотувальні валки в каландр, зшиває кінці рулонів джутової тканини, зрізає ножицями вузли та нитки тканини під час розмотування рулону, регулює рівномірне натягнення тканини, яка надходить на каландр. Під час каландрування лінкрусту: дозує лінкрустну масу, яка надходить на каландр, подає та рівномірно її розподіляє між валками каландра, підвозить папір для нанесення на нього лінкрустної маси.