Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Каландрувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила роботи на каландрі; співвідношення тиску провідного та притискувального валів, які застосовує; види бавовняних тканин; методи заправляння полотна тканини у каландр та приймальний механізм каландра.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес оброблення бавовняних тканин на каландрах. Установлює гільзи на приймальні механізми. Розігріває металевий вал до потрібної температури та установлює тиск залежно від неї. Своєчасно відтискує вали під час проходження швів та обривання тканин. Очищає вали, заправляє тканину в машину та стежить за її рівномірним рухом. Знімає рулони з відкаландрованими тканинами з приймального механізму-каландра та укладає їх на стелажі. Чистить та змащує машини.