* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Авіаційний технік (механік) з парашутних та аварійно-рятувальних засобів 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією авіаційного техніка (механіка) з парашутних та аварійно-рятувальних засобів 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: особливості технічного обслуговування експериментальних (дослідних) зразків парашутних та аварійно-рятувальних засобів; виконання регламентних робіт на особливо складних агрегатах, що забезпечують життєдіяльність, і системах парашутних аварійно-рятувальних засобів, методи усунення особливо складних несправностей; основи автоматики.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує технічне обслуговування експериментальних (дослідних) зразків парашутних та аварійно-рятувальних засобів, здійснює підготовку їх до наземних і льотних випробувань.