Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Автоклавник-сушильник акумуляторних пластин у виробництві свинцевих акумуляторів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією автоклавника-сушильника акумуляторних пластин у виробництві свинцевих акумуляторів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження устаткування, яке обслуговує; правила керування паророзподільними пристроями, нагрівальними приладами та вентиляційними системами; будову контрольно-вимірювальних приладів; режими пропарювання та сушіння акумуляторних пластин; правила пропарювання та охолодження автоклавів або камер парового сушіння; порядок регулювання температури повітря по зонах сушила; основи теорії термодинаміки в межах робота, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пропарює та сушить акумуляторні пластини великих розмірів в автоклавах або камерах парового сушіння, у тунельних конвеєрних сушилах за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Просочує сухозаряджені пластини після сушіння. Керує паророзподільною й вентиляційною системами та агрегатами для підігрівання пари в автоклавах та камерах парового сушіння. Керує системою підігрівання повітря та регулює температурні режими в тунельних конвеєрних сушилах. Пропарює та охолоджує автоклави або камери парового сушіння.