* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Автоклавник-сушильник акумуляторних пластин у виробництві свинцевих акумуляторів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: найменування та призначення найважливіших частин та принцип дії автоклавів, камер парового сушіння та тунельних конвеєрних сушил; систему керування електропідігрівання повітря та регулювання потоку повітря в сушилах; призначення та правила застосування контрольно-вимірювальних приладів; контрольні специфікації пропарювання та сушіння акумуляторних пластин малих та середніх розмірів; правила завантаження та розвантаження акумуляторних пластин: ознаки придатності акумуляторних пластин; правила вальцювання пластин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пропарює та сушить акумуляторні пластини малих та середніх розмірів у автоклавах або камерах парового сушіння, у тунельних конвеєрних сушилах за показаннями контрольно-вимірювальних приладів згідно з контрольними специфікаціями. Вальцює акумуляторні пластини. Керує системою підігрівання та циркуляції повітря в тунельних конвеєрних сушилах у процесі сушіння акумуляторних пластин. Завантажує та розвантажує акумуляторні пластини з автоклавів, камер парового сушіння та тунельних конвеєрних сушил. Веде процес охолодження акумуляторних пластин в охолоджувальних камерах. Розбраковує акумуляторні пластини та укладає їх у купки.