Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Автоматник елементного виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією автоматника елементного виробництва 2 розраду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження автоматів або напівавтоматів складної конструкції, які обслуговує; будову спеціальних інструментів, пристроїв та контрольно-вимірювальних приладів середньої складності; послідовність усіх операцій, які виконує на автоматах або напівавтоматах, які обслуговує; фізико-хімічні властивості матеріалів, що застосовує, деталей та виробів, які виготовляє.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує одним з видів автоматів або напівавтоматів складної конструкції: автомати затягання елементів плівкою (АЗЕП), складання елементів та кишенькових батарей сухих (КБС), складання різних галетних елементів тощо. Відбраковує некондиційні вироби, деталі, матеріали. Підналагоджує, регулює багатопозиційний автомат та напівавтомат, стежить за показаннями автоматичних контрольно-вимірювальних приладів. Знаходить неполадки в роботі багатопозиційних автоматів або напівавтоматів та вживає заходів щодо запобігання та усунення їх. Бере участь у поточному ремонті багатопозиційних автоматів або напівавтоматів.