Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Автоматник елементного виробництва 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією автоматника елементного виробництва 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії, систему керування та правила під налагодження автоматів та напівавтоматів, які обслуговує; призначення та правила застосування спеціальних пристроїв і контрольно-вимірювальних інструментів середньої складності; послідовність виконання операцій на автоматах або напівавтоматах середньої складності; призначення та основні властивості застосовуваних матеріалів, виготовлених деталей та виробів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує одним з видів автоматів або напівавтоматів середньої складності: автомати зварювання голочок (АЗГ), обв'язування агломератів, набивання ковпачків, машини ізоляції елементів плівкою (МІЕІІ) тощо. Заправляє та завантажує матеріали в автомати або напівавтомати. Обв'язує агломерати, складає різні галетні елементи та ізолює (затягає) їх поліхлорвініловою плівкою. Приварює мідно вилуджені голочки до цинкових полюсів тощо. Підналагоджує та регулює автомат і напівавтомат. Знаходить неполадки в роботі автомата або напівавтомата та вживає заходів щодо запобігання та усунення їх.