Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Автоматник елементного виробництва 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи знань про будову автоматів та напівавтоматів, які обслуговує; найменування та призначення їх найважливіших частин; призначення та правила застосування простих пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів; послідовність виконання операцій на автоматах або напівавтоматах; найменування матеріалів, які обробляє, деталей, виробів, які виробляє, та основні вимоги до них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує одним з видів автоматів або напівавтоматів простої конфігурації зачищання струмовідводів, осадження зірочок, шайб, ріже плівки на кільця. Заправляє та завантажує матеріал у верстат. Визначає за зовнішнім виглядом придатність виробів. Укладає придатні вироби (струмовідводи, агломерати, елементи, зірочки, шайби тощо) у спеціальну тару. Змащує окремі вузли устаткування.