* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Водороздавальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією водороздавальника 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову водонапірних насосів, резервуарів і камери засувок; правила і вимоги санітарного нагляду.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує водонапірні насоси, резервуари. Погодинно здійснює облік наявності води в баках башт або резервуарах, веде журнал наявності води. Збільшує або зменшує подання води окремим районам, а також використовує пожежний запас води за розпорядженням чергового диспетчера управління. Бере участь у роботах з очищення баків і резервуарів, наглядає за дотриманням правил їх санітарного оброблення.