* *

 Категорія - Фахівці |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Ревізор з безпеки руху", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) і стаж роботи за професією: для спеціаліста - не менше 2 років, для бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, накази, розпорядження, інструкції та інші керівні документи і матеріали щодо забезпечення безпеки руху; будову, призначення та конструктивні особливості рухомого складу; правила технічної експлуатації трамваїв і тролейбусів; Правила дорожнього руху; основи економіки; організацію роботи міського пасажирського транспорту; порядок і правила ведення обліку і складання звітності з безпеки руху; порядок розслідування дорожньо-транспортних пригод; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контролює виконання водіями (кондукторами) рухомого складу парку (депо) інструкцій, наказів, інших керівних матеріалів щодо забезпечення безпеки руху. Перевіряє якість підготовки рухомого складу перед випуском на лінію. Перевіряє знання водіями правил дорожнього руху і правил технічної експлуатації трамваїв, тролейбусів. Проводить інструктаж водіїв щодо особливостей роботи на лінії. Контролює технічний стан рухомого складу; якість його технічного обслуговування та ремонту. Бере участь у розслідуванні дорожньо-транспортних пригод. Аналізує причини дорожньо-транспортних пригод, розробляє заходи щодо їх усунення та запобігання. Підтримує необхідний зв'язок з органами Державтоінспекції щодо питань безпеки руху. Бере участь у роботі атестаційної комісії, у комісії з проведення випробувань. Веде "Книгу ревізорських вказівок", облік та аналіз аварій, а також випадків браку у роботі. Узагальнює і поширює передовий досвід ревізорської роботи з безпеки руху.