Категорія - Фахівці |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Ревізор комерційний", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за професією у сфері експлуатації флоту: для спеціаліста - не менше 3 років, бакалавра - не менше 5 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, накази, розпорядження, інші керівні та нормативні документи, що стосуються питань вантажної і комерційної роботи; правила й тарифні керівництва щодо перевезення вантажів, пасажирів та багажу, чинні на підприємствах водного транспорту та на суміжних видах транспорту; економіку та організацію праці; правила перевезення та зберігання вантажів; організацію вантажних та складських робіт; чинні державні стандарти і технічні умови на тару та упакування вантажів; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює контроль за організацією вантажної та комерційної роботи на підприємствах та суднах водного транспорту. Перевіряє дотримання вантажними районами, вантажною конторою, складами та іншими підрозділами порту правил, положень та інструкцій з перевезення, перевалювання, зберігання та обліку вантажів, оформлення вантажної документації, виконання розрахунків і виконання умов договорів та угод. Організовує ревізії правильності оформлення транспортних вантажних та комерційних документів, нарахування та стягнення зборів за послуги, що надаються підприємствами водного транспорту, бере участь у цих ревізіях. Перевіряє правильність виконання усіх операцій, пов'язаних з оформленням, видачею та обліком проїзних квитків, інших бланків суворої звітності. Інструктує щодо правильності виконання всіх операцій, пов'язаних з оформленням, видачею та обліком проїзних квитків та інших бланків суворої звітності. Інструктує працівників, пов'язаних з оформленням вантажних транспортних документів, щодо застосування тарифів, чинних положень та інструкцій з перевезення вантажів, багажу, пасажирів. Керує роботою з розслідування випадків незбереження вантажів, багажу, а також претензій підприємств, організацій, приватних осіб та готує висновки з відомчого розслідування.