Категорія - Робітники |  Галузь - Спеціальний зв'язок та захист інформації
Інструкція для посади "Водій автотранспортних засобів", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "Довідник професійно-кваліфікаційних характеристик типових посад осіб рядового і начальницького складу державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації україни", що затверджен і введен в дію наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 08.08.2009 № 171. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України 10 липня 2009 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійне навчання зі здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» за відповідною робітничою професією. Спеціальна навчально-курсова підготовка. Наявність водійського посвідчення категорій В, С та безперервного водійського стажу не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: Дисциплінарний статут, правила дорожнього руху; тактико-технічні характеристики автотранспортних засобів; посадову інструкцію; правила техніки безпеки під час експлуатації, технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів; правила пожежної безпеки; порядок та засоби надання першої медичної допомоги.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Відповідає за зберігання, справність, постійну належну готовність та безперебійну роботу в належних умовах закріплених за ним автотранспортних засобів з урахуванням їх будови, технічних можливостей та вимог правил експлуатації. Суворо дотримується правил дорожнього руху за різних дорожніх та кліматичних умов. Перевіряє технічний стан, якісно, своєчасно та в повному обсязі виконує технічне обслуговування автотранспортних засобів. Виконує роботи зі щоденного технічного обслуговування автотранспортного засобу. Контролює ефективність витрат паливно-мастильних матеріалів та інших експлуатаційних матеріалів. Перевіряє технічний стан автотранспортного засобу перед виїздом з парку та після повернення у парк. Заправляє автотранспортні засоби паливом та іншими експлуатаційними матеріалами. Користується схемою маршруту та орієнтування на місцевості. Оформлює дорожню документацію. Дотримується правил безпеки під час експлуатації, ремонту та евакуації автотранспортних засобів. Надає першу медичну допомогу потерпілим під час дорожньо-транспортної події. Виконує правила зберігання та порядок використання пально-мастильних матеріалів. Доповідає керівництву про всі несправності закріпленої за ним техніки та вживає заходів щодо їх усунення.

Спеціалізація
Має право: вносити пропозиції щодо поліпшення або вдосконалення роботи; забезпечуватися необхідними матеріалами та інструментами для виконання службових обов’язків; у межах своєї компетенції повідомляти безпосередньому керівнику про виявлені недоліки у процесі своєї роботи та вносити пропозиції щодо їх усунення.