Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Оформлювач готової продукції 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оформлювача готової продукції 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи, прийоми і методи художнього оформлення продукції у сувенірному виконанні; вимоги до оформлення відповідно до державних стандартів і технічних умов.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує комплекс робіт із художнього оформлення шоколадних наборів у сувенірному виконанні. Укладає в одну коробку різні за формою, розміром, оздобленням цукерки з помадною, желейною, лікерною, горіховою й іншими начинками. Укладає цукерки в гнізда із полімерних матеріалів з використанням декоративних серветок, повітряних прокладок та різних інших засобів художнього оформлення.