Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Оформлювач готової продукції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оформлювача готової продукції 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи розробки малюнку, асортимент продукції і тари; способи художнього оздоблення, укладання, упакування продукції; методи і способи оформлення готової продукції залежно від її призначення; вимоги до оформлення готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує комплекс робіт з художнього оформлення готової, в тому числі подарункової та ювілейної продукції, зразків новинок готової продукції для виставок. Обв'язує коробки, пачки, пакети, флакони стрічками, тасьмою, галунами за установленою формою із зав'язуванням бантів різної конфігурації. Обклеює коробки, пачки, флакони, пляшки художньо оформленими бандеролями чи етикетками з поясками, кольєретками. Оздоблює фольгою. Закупорює флакони вручну скляними пробками складної конфігурації. Обслуговує автомат для закачування горла флакону. Проводить етикетировку банок із консервами на машині. Змащує антикорозійним мастилом поверхні жерстяних банок і кришок скляних банок на машинах.