Категорія - Робітники |  Галузь - Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів
Інструкція для посади "Коксорозвантажувач 3-го розряд", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів", що затверджен наказом Міненергетики України 22.12.1999 N 15-4315. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Здобуття професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: порядок і правила вивантаження коксу з кубів; правила сортування, навантаження, складування та зберігання коксу; інструкцію з охорони праці по професії та видах робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Вивантажує кокс з кубів вручну або за допомогою лебідок та інших механізмів. Охолоджує водою вивантажений з кубів кокс, здійснює сортування його за кількістю і розмірами шматків. Завантажує кокс у вагонетки, транспортує на склад та складає в штабель. Бере участь у роботі з відкривання, закривання люків та укладає стропи у куби.